Account Manager pre východné Slovensko

05.08.2020

Náplň práce:
• vyhľadávanie nových obchodných príležitostí a budovanie portfólia nových zákazníkov
• vedenie obchodného prípadu od počiatočného kontaktu zákazníka po uzatvorenie zmluvy s následnou starostlivosťou o zákazníka
• odborná konzultácia problematiky palivových kariet
• tvorba cenových ponúk na mieru každému zákazníkovi
• úzka spolupráca s marketingovým a finančným oddelením a zákaznickým servisom

Čo požadujeme:
• min. SŠ/ VŠ vzdelanie
• prax na obdobnej obchodnej pozícii obchodníka v teréne min. 1 rok PODMIENKOU !!!
• aktivny prístup, samostatnosť, ochotu učit se nové veci
• obchodné myslenie a orientáciu na výsledok
• reprezentativné vystupovanie
• práca s PC (MS Office – word, excel, powerpoint, outlook)
• vodičský preukaz sk. B

Čo ponúkame:
• zázemie stabilnej spoločnosti
• prácu s atraktívnou komoditou
• priateľský kolektív
• možnosť osobného a profesionálneho rastu
• osobný automobil, mobil, notebook
• prácu na pracovnú zmluvu na dobu určitú 1 rok, potom na dobu neurčitú
• práca formou homeoffice
• flexibilná pracovná doba
• plat zodpovedajúci výsledkom, ročné bonusy

NÁSTUP MOŽNÝ IHNEĎ

Kontaktná osoba: Ilona Nesvadbová
Tel.: +420604434344
E-mail: ilona.nesvadbova@fcs-slovakia.sk

Zdá sa, že používate prehliadač, ktorý nepodporuje moderné technológie pre zobrazovanie obsahu na webe. Odporúčame Vám prehliadač aktualizovať alebo si stiahnuť taký, ktorý dnešné štandardy spĺňa.