Môžeme pracovať s cookies,
nech vieme, ako to na našom webe žije?

Mýtne boxy

Jedna mýtna jednotka pre viaceré krajiny Európy aj riešenia pre jednotlivé krajiny EÚ. FCS ponúka optimálny výber podľa vašich potrieb.

Mýtné boxy

Prehľad mýtneho v Európe

  Česká republika Slovenská republika Poľsko Taliansko Francúzsko, Španielsko, Portugalsko, Belgicko
(Herrentunnel, Lienhoftunel)
Belgicko Nemecko Rakúsko
Jednotka Czech Toll Sky Toll Via Toll ViaCard Telepass InterRoute+ Satellic OBU GoBox
Poplatky za jednotky 2.468 Kč
vratná kaucia za jednotku
50 €
vratná kaucia za jednotku
120 PLN
vratná kaucia za jednotku

15,49 € / rok

za prvú ViaCard za každú ďalšiu

3,10 € / rok

1,04 € / měsíčně

bez DPH za jednotku

2,50 € / mesačne

za jednotku
135 €
vratná kaucia za jednotku
montáž jednotky

5.000 Kč až 7.500 Kč

(podľa cien vybraného servisu)
5 €
Registrácia Prostredníctvom FCS Slovakia s.r.o. alebo na kontaktných miestach spoločnosti ŘSD. Cez FCS Slovakia s.r.o. Cez FCS Slovakia s.r.o. Cez FCS Slovakia s.r.o. Cez FCS Slovakia s.r.o. Možno platiť kartou euroShell. Registrácia v online Satellic. Cez FCS Slovakia s.r.o. Priamo u spoločnosti Asfinag. AT mýto možno naviesť cez jednotku DE OBU.
Spôsob dodania Na vyzdvihnutie na kontaktných alebo distribučných miestach. Na vyzdvihnutie na kontaktných alebo distribučných miestach.  Na vyzdvihnutie na kontaktných alebo distribučných miestach. Posielané klientovi poštou na jeho adresu. Posielané klientovi poštou na jeho adresu. Poštou alebo výdajné miesta na hraniciach Jednotka OBU sa montuje v autorizovaných servisoch Toll Collect Na hraniciach na kontaktných miestach.
Čas potrebný na novú registráciu 3 – 4 týždne 3 – 4 týždne 3 – 4 týždne     3 – 4 týždne     3 – 4 týždne Zákazník si samotné Belgicko registruje sám.         3 – 4 týždne Zákazníci si ho zariaďujú sami.
Čas na dodatočnú registráciu vozidiel 3 týždne 3 – 5 pracovných dní 3 – 4 týždne 3 – 4 týždne 3 – 4 týždne K už vytvorenému účtu sa nové vozidlo prihlási do 2 až 3 hodín.
  • Existuje na trhu mýtna jednotka, ktorú možno použiť vo všetkých štátoch EÚ? Zatiaľ nie.

Existuje jednotka pre viacero štátov? ÁNO, v súčasnosti Vám ponúkame jednotku Interoute+, ktorá zaisťuje mýto v Belgicku, vo Francúzsku, v Španielsku a Portugalsku. Čoskoro sa pridá Rakúsko a Taliansko. Ďalšie štáty budú nasledovať, o čom Vás budeme včas informovať.

Zdá sa, že používate prehliadač, ktorý nepodporuje moderné technológie pre zobrazovanie obsahu na webe. Odporúčame Vám prehliadač aktualizovať alebo si stiahnuť taký, ktorý dnešné štandardy spĺňa.