Môžeme pracovať s cookies,
nech vieme, ako to na našom webe žije?

Zľavy na tankovanie 

S našimi kartami Shell získate veľmi výhodné ceny v SR aj v celej Európe. Zľavy zo stojana aj z plošnej ceny sú veľmi výrazné aj pre živnostníkov a malé spoločnosti.  Stredným a väčším spoločnostiam ponúkame exkluzívne obchodné podmienky.​

Slevy

Tankujte so zľavou v SR aj zahraničí

  • Zľava zo stojanových (totemových) cien: od ceny na stojane čerpacích staníc sa vám odčíta zľava, ktorú máte uvedenú v zmluve. Na účtenke, ktorú dostanete na čerpacej stanici, táto zľava nie je vyčíslená. Výpočet koncovej ceny je na faktúre, ktorú dostanete vždy uprostred aj po skončení daného kalendárneho mesiaca.  Tieto zľavy sú vhodné pre firmy a živnostníkov, ktorí tankujú na lacnejších čerpacích staniciach (t. j. na staniciach umiestnených mimo hlavnej trasy a v lacnejších regiónoch). Bližšie informácie získate od svojho obchodníka. 

  • Plošná cena – Táto cena platí pre daného držiteľa palivovej karty Shell bez ohľadu na cenu uvedenú na stojane čerpacej stanice. Cenu držiteľ karty vyhľadá v klientskej sekcii na webových stránkach spoločnosti FCS Slovakia. Táto ponuka je v SK aj zahraničí veľmi výhodná predovšetkým pri tankovaní na diaľniciach a hlavných ťahoch, kde sa môže cena na toteme a cena fakturovaná líšiť.

  • Společnost Shell investuje do vývoja a výskumu vysokokvalitných pohonných hmôt veľké prostriedky. Tieto palivá sú vyvinuté tak, aby boli čo najúčinnejšie a aby bol výkon vášho motora čo najlepší, čo sa prejaví aj efektívnejším chodom, a teda úsporou paliva. S kartou Shell Card máte k dispozícii veľmi atraktívne zľavy na prémiové palivá. S našou zľavou na prémiové palivá sa priblížite cene štandardného paliva na toteme čerpacej stanice.

  • Aj napriek zľavám na tankovanie máte možnosť využiť výhody programu Shell ClubSmart. S vernostnou kartou Shell ClubSmart získate vernostné body, za ktoré môžete získať odmeny a zaujímavé výrobky z klubového katalógu.

Naši obchodníci vám pomôžu pri výbere najvýhodnejšej varianty pre Vás.

Kontaktujte nás

Náš tím profesionálov Vám navrhne riešenie, ktoré sadne na mieru Vášmu podnikania či živnosti.
Neváhajte sa nám ozvať na +421 948 902 504 alebo napísať email.

Informácie o tom, ako nakladáme s Vašimi údajmi.

Zdá sa, že používate prehliadač, ktorý nepodporuje moderné technológie pre zobrazovanie obsahu na webe. Odporúčame Vám prehliadač aktualizovať alebo si stiahnuť taký, ktorý dnešné štandardy spĺňa.